Evergreen Node (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
