Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Page
ku: پەڕە
