Evergreen Node (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Page
lt: Puslapis

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
