Evergreen Node (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
