Evergreen Node (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: edit
ml: തിരുത്തുക
