Evergreen Node (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: Page
mn: Хуудас
