Evergreen Node (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: edit
mr: संपादन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
