Evergreen Node (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: edit
pl: edytuj

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: @entity types
pl: Typy: @entity
