Evergreen Node (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: edit
sl: uredi

en: Page
sl: Stran
