Evergreen Node (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: Page
sq: Faqe
