Evergreen Node (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: edit
te: మార్చు

en: Page
te: పేజీ

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
