Evergreen Node (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: edit
vi: sửa

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Expiration date
vi: Ngày hết hạn

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
