EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (48 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Next
am: ቀጣይ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Action
am: እርምጃ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Source
am: ምንጭ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች

en: Link label to the referenced entity
am: መሰየሚያውን ከሚጣቀሰው አካል ጋር አገናኝ
