EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (123 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Blank
az: Yeni

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Add
az: Əlavə et

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Last post
az: Son post

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: N/A
az: Yox

en: Up
az: Yuxarı

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Widget
az: Vidcet

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: By
az: Tərəfindən

en: Table
az: Cədvəl

en: Link text
az: Link mətni

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Uninstall
az: Silin

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Source
az: Mənbə

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Grid
az: Cədvəl

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: original
az: orijinal

en: No link
az: Link yoxdur

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Difficulty
az: Çətinlik

en: Video file
az: Video fayl

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı

en: All content
az: Bütün kontent

en: Machine name:
az: Maşının adı:

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Full comment
az: Tam şərh

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın

en: Full content
az: Tam məzmun
