EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: No link
bo: སྦྲེལ་ཐག་མེད

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད
