EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (57 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Body
bs: Tijelo

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Tags
bs: Tagovi

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Up
bs: Gore

en: Medium
bs: Srednje

en: System
bs: Sistem

en: Table
bs: Tabela

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Source
bs: Izvor

en: Topics
bs: Teme

en: Posts
bs: Postovi

en: Choice
bs: Izbor

en: Tabs
bs: Tabovi

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje

en: No link
bs: bez linka

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Language settings
bs: Jezičke postavke

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
