EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Created
es: Creado

en: Answer
es: Respuesta

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Published
es: Publicado

en: N/A
es: N/D

en: Owner
es: Propietario

en: By
es: Por

en: Class
es: Clase

en: Authoring information
es: Información de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: URL path settings
es: Opciones de ruta URL

en: No link
es: Sin enlace

en: Language settings
es: Opciones de idioma

en: All content
es: Todo el contenido

en: Certificate
es: Certificado

en: Link label to the referenced entity
es: Enlazar la etiqueta a la entidad referenciada

en: Link to the referenced entity
es: Enlace a la entidad referenciada

en: Last saved
es: Guardado por última vez

en: Not saved yet
es: Sin guardar todavía

en: Applied coupons
es: Cupones aplicados
