EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
