EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (58 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Next
gu: આગળ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Age
gu: ઉંમર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Release notes
gu: પ્રકાશન નોંધ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Link
gu: કડી

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Help
gu: મદદ

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Blank
gu: ખાલી

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Add content
gu: માહિતી ઉમેરો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Up
gu: ઉપર

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Close
gu: બંધ

en: Key
gu: ચાવી

en: Topics
gu: વિષયો

en: Choice
gu: પસંદગી

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Blue
gu: વાદળી

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: original
gu: મૂળ

en: No link
gu: કડી નથી

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
