EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (73 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Blank
hy: Դատարկ

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Up
hy: Վերև

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: original
hy: օրիգինալ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին

en: Delete media
hy: Ջնջել մեդիա
