EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Name
it: Nome

en: Answer
it: Risposta

en: Add content
it: Aggiungi contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: All content
it: Tutti i contenuti
