EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Name
jv: Jeneng

en: Created
jv: Digawé

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Owner
jv: Sing duwé
