EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Published
kk: Жарияланған
