EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL
