EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Owner
ku: خاوەن

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
