EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Published
lt: Paskelbtas

en: N/A
lt: N/D

en: Owner
lt: Savininkas

en: By
lt: Sukūrė

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Changed
lt: Pakeista

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: All content
lt: Visas turinys

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
