EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Confirm
mk: Потврда

en: Help
mk: Помош

en: Add
mk: Додај

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: - All -
mk: - Сите -
