EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Owner
mr: मालक
