EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (233 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Login
nl: Inloggen

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Back
nl: Terug

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: True
nl: Waar

en: Default
nl: Standaard

en: Blank
nl: Leeg

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Add
nl: Toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Web Server
nl: Webserver

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Up
nl: Omhoog

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: System
nl: Systeem

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: By
nl: Door

en: Table
nl: Tabel

en: Link text
nl: Linktekst

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Class
nl: Klasse

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Level
nl: Niveau

en: Close
nl: Sluiten

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Key
nl: Sleutel

en: Source
nl: Bron

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: Choice
nl: Keuze

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Scope
nl: Bereik

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Purple
nl: Paars

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Grid
nl: Raster

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Buy now
nl: Koop nu

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to content
nl: Doorgaan naar inhoud

en: Free
nl: Gratis

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: Notification
nl: Melding

en: original
nl: origineel

en: No link
nl: Geen link

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Difficulty
nl: Moeilijkheid

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Target Attribute
nl: Doelattribuut

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Courses
nl: Cursussen

en: Lesson
nl: Les

en: Quiz Results
nl: Quizresultaten

en: Account ID
nl: Account-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Pagination
nl: Paginering

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Scheduler
nl: Planner

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: No media available.
nl: Geen media beschikbaar.

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Room
nl: Kamer

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Asc
nl: Oplopend

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Footer first
nl: Eerste voettekst

en: Footer second
nl: Tweede voettekst

en: Footer third
nl: Derde voettekst

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Access Token
nl: Toegangstoken

en: Media type
nl: Mediatype

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Lesson type
nl: Lestype

en: Footer fourth
nl: Vierde voettekst

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Available buttons
nl: Beschikbare knoppen

en: Active toolbar
nl: Actieve werkbalk

en: no version
nl: geen versie

en: Missing translations for:
nl: Geen vertalingen voor:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
nl[0]: Ontbrekende vertalingen voor één project
nl[1]: Ontbrekende vertalingen voor @count projecten

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
nl: Verplaats een knop naar de <em>Actieve werkbalk</em> om hem in te schakelen, of naar de lijst met <em>Beschikbare knoppen</em> om hem uit te schakelen. Knoppen kunnen met de muis verplaatst worden of met de pijltoetsen van het toetsenbord. Voor gebruikers die afhankelijk zijn van een schermlezer worden werkbalkgroepnamen toegevoegd. Lege werkbalkgroepen worden verwijderd tijdens het opslaan.

en: Button divider
nl: Knoppenscheiding

en: CKEditor toolbar and button configuration.
nl: CKEditor werkbalk- en knopinstellingen

en: By proceeding you won't be able to go back and edit your answers.
nl: Wanneer u verder gaat, kunt u niet teruggaan om uw antwoorden aan te passen.

en: Updates for: @module_list
nl: Updates voor: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: (upscaling allowed)
nl: (opschalen toegestaan)

en: Site header
nl: Site kop

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Question types
nl: Vraagtypen

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Quiz types
nl: Quiztypen

en: Footer fifth
nl: Vijfde voettekst

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Version: @module-version
nl: Versie: @module-version

en: Requires: @module-list
nl: Vereist: @module-list

en: Required by: @module-list
nl: Vereist door: @module-list

en: Installation tasks
nl: Installatietaken

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
nl: Systeemnaam: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
nl[0]: De volgende oorzaak belemmert dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:
nl[1]: De volgende oorzaken belemmeren dat @module.module_name gedeïnstalleerd kan worden:

en: width @data.width
nl: breedte @data.width

en: height @data.height
nl: hoogte @data.height

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Media name
nl: Medianaam

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: random between -@degrees° and @degrees°
nl: willekeurig tussen -@degrees° en @degrees°

en: Find and manage media.
nl: Media zoeken en beheren.

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie

en: Applied coupons
nl: Toegepaste kortingscodes

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Name (A-Z)
nl: Naam (A-Z)

en: Name (Z-A)
nl: Naam (Z-A)

en: Create new media
nl: Nieuwe media aanmaken

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken

en: Widget (table)
nl: Widget (tabel)

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: Delete {{ name }}
nl: {{ name }} verwijderen

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.

en: Add quiz type
nl: Quiztype toevoegen
