EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Published
nn: Publisert

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: URL path settings
nn: Innstillingar for nettadresse

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar
