EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Published
oc: Publicat

en: Owner
oc: Proprietari

en: By
oc: Per

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Changed
oc: Modificat

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: No link
oc: Aucun ligam

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics
