EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (229 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Body
pl: Treść

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Login
pl: Zaloguj

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Back
pl: Wstecz

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Blank
pl: Puste

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: n/a
pl: n.d.

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: All
pl: Wszystko

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page
pl: Strona

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: N/A
pl: niedostępne

en: Up
pl: W górę

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: Owner
pl: Właściciel

en: By
pl: Przez

en: Table
pl: Tabela

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Class
pl: Klasa

en: Banner
pl: Baner

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Level
pl: Poziom

en: Close
pl: Zamknij

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Choice
pl: Opcje

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Document
pl: Dokument

en: New
pl: Nowy

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Grid
pl: Siatka

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: URL path settings
pl: Adres

en: Buy now
pl: Kup teraz

en: Skin
pl: Skórka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Free
pl: Wolne

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: original
pl: oryginał

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Difficulty
pl: Poziom trudności

en: Video file
pl: Plik Video

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Quiz Results
pl: Wyniki quizu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Scheduler
pl: Planista

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Machine name:
pl: Identyfikator systemowy:

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Main Menu
pl: Menu Główne

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Subscribe to @title
pl: Subskrybuj @title

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Display | Displays
pl[0]: Format wyświetlania
pl[1]: Formaty wyświetlania
pl[2]: Formaty wyświetlania

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Toolbar configuration
pl: Konfiguracja paska narzędziowego

en: Available buttons
pl: Dostępne przyciski

en: Active toolbar
pl: Aktywny pasek narzędzi

en: no version
pl: brak wersji

en: Missing translations for:
pl: Brak tłumaczenia dla:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
pl[0]: Brak tłumaczenia dla projektu
pl[1]: Brak tłumaczenia dla @count projektów
pl[2]: Brak tłumaczenia dla @count projektów

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
pl: Przesuń przycisk do <em>Aktywnego paska narzędziowego</em> aby go włączyć lub na listę <em>Dostępne przyciski</em> aby go wyłączyć. Przyciski mogą być przesuwane przy użyciu myszki lub klawiszy strzałek na klawiaturze. Nazwy grup paska narzędziowego są po to, aby móc obsłużyć użytkowników czytników ekranu. Puste grupy paska narzędziowego zostaną usunięte przy zapisie.

en: Button divider
pl: Separator przycisków

en: CKEditor toolbar and button configuration.
pl: Konfiguracja pasków i przycisków CKEditor.

en: Updates for: @module_list
pl: Aktualizacje dla: @module_list

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze żadnego typu treści. Aby utworzyć nowy typ treści przejdź do <a href="@create_content">tego formularza</a>.

en: Book outline for @book.title
pl: Spis treści książki dla @book.title

en: Book traversal links for
pl: Odnośniki nawigacji książki

en: (upscaling allowed)
pl: (powiększanie jest dozwolone)

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Page @items.current
pl: Strona @items.current

en: By @author @time ago
pl: Przez @author @time temu

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Version: @module-version
pl: Wersja: @module-version

en: Requires: @module-list
pl: Wymaga: @module-list

en: Required by: @module-list
pl: Wymagany przez: @module-list

en: Installation tasks
pl: Zadania instalacyjne

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
pl: Identyfikator systemowy: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: The following reason prevents @module.module_name from being uninstalled: | The following reasons prevent @module.module_name from being uninstalled:
pl[0]: Następująca przyczyna uniemożliwia odinstalowanie @module.module_name:
pl[1]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:
pl[2]: Następujące przyczyny uniemożliwiają odinstalowanie @module.module_name:

en: width @data.width
pl: szerokość @data.width

en: height @data.height
pl: wysokość @data.height

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów

en: random between -@degrees° and @degrees°
pl: losowy między -@degrees° a @degrees°

en: Find and manage media.
pl: Znajdź i zarządaj mediami.

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key

en: A locally hosted audio file.
pl: Przechowywany lokalnie plik audio.

en: A locally hosted video file.
pl: Przechowywany lokalnie plik video.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Create new media
pl: Utwórz nowe media

en: Remote video
pl: Zdalne wideo

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
pl: Zdalne wideo z YouTube lub Vimeo.

en: Edit {{ name }}
pl: Edytuj {{ name }}

en: Widget (table)
pl: Kontrolka (tabela)

en: Media Library thumbnail (220×220)
pl: Miniaturka biblioteki mediów (220x220)

en: Delete {{ name }}
pl: Usuń {{ name }}

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.
