EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
