EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: Created
ro: Creat

en: Answer
ro: Răspuns

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Published
ro: Publicat

en: N/A
ro: N/D

en: Owner
ro: Proprietar

en: By
ro: De

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Changed
ro: Schimbat

en: URL path settings
ro: Opțiuni cale URL

en: No link
ro: Niciun link

en: Courses
ro: Cursuri

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: All content
ro: Tot conținutul

en: Certificate
ro: Diploma

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: Link to the referenced entity
ro: Legătură la entitatea de referință

en: Last saved
ro: Ultimul salvat

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă

en: Answer types
ro: Tipuri de răspunsuri
