EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: Sort by
se: Sirre

en: Topics
se: Fáttát

en: Video
se: Filbma

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui
