EverLMS for LangMasters Course (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (22 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
