EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Published
sk: Zverejnené

en: Owner
sk: Vlastník

en: Class
sk: Trieda

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Changed
sk: Zmenené

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: Link to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na odkazovaný entity

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: Applied coupons
sk: Uplatnené kupóny
