EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
