EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: All content
sr: Сав садржај

en: Link label to the referenced entity
sr: Повежи ознаку са референцираним ентитетом
