EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Answer
th: คำตอบ

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: N/A
th: ไม่มี

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Authoring information
th: ข้อมูลผู้เขียน

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: URL path settings
th: การตั้งค่าพาธสำหรับ URL

en: Language settings
th: ตั้งค่าภาษา

en: All content
th: เนื้อหาทั้งหมด

en: Last saved
th: บันทึกล่าสุด

en: Not saved yet
th: ยังไม่ได้บันทึกไว้
