EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش
