EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Created
uk: Створено

en: Answer
uk: Відповідь

en: Add content
uk: Додати вміст

en: Published
uk: Опубліковано

en: N/A
uk: Н/Д

en: Owner
uk: Власник

en: By
uk: від

en: Class
uk: Клас

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Changed
uk: Змінено

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: No link
uk: Без посилання

en: Lesson
uk: Урок

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: All content
uk: Всі матеріали

en: Certificate
uk: Сертифікат

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено
