EverLMS for LangMasters Course (all releases) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Add content
vi: Thêm nội dung

en: Published
vi: Đã công bố

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: By
vi: Bởi

en: Class
vi: Lớp

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: URL path settings
vi: Thiết lập đường dẫn URL

en: No link
vi: Không liên kết

en: Courses
vi: Khóa học

en: Language settings
vi: Thiết lập ngôn ngữ

en: Certificate
vi: Chứng nhận
