eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Not found
da: Ikke fundet

en: API Key
da: API-nøgle

en: Production
da: Produktion

en: Cardholder name
da: Kortholders navn

en: API Password
da: API adgangskode

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger
