eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Production
el: Παραγωγή

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
