eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Production
fa: محصولات

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
