eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: Not found
is: Fannst ekki

en: API Key
is: API Lykill

en: About
is: Um

en: Payment Methods
is: Greiðslumátar
