eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Production
sk: Produkcia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Approved.
sk: Schválené.
