eWAY Commerce2 (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Production
sv: Produktion

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
