eWAY Commerce2 (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
et: Lubatud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Sandbox
et: Liivakast

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
